Blue Flower

 

 

 

دانلود جزوه اطلاعات عمومی استخدامی + نمونه سوالات

 

 

سوال تستی اطلاعات عمومی -سوالات چهار گزینه ای,سوال و جواب ...

https://barandehshoo.ir/landingpage/general-information-tes...
سوال تستی اطلاعات عمومی برنده شو سوالات چهار گزینه ای به همراه جواب آنها برای سرگرمی شما و خانواده و بالا بردن اطلاعات عمومی شما همراهان عزیز برنده شو.

50 سوال تستی اطلاعات عمومی با جواب | ایران محتوا

https://irancontent.net/common-general-knowledge-test/
اینجا 50 سوال تستی اطلاعات عمومی به صورت گزینه ای و تشریحی به همراه جواب وجود دارد. این سوالات اطلاعات عمومی برای به چالش کشیدن ذهن شما طراحی و جمع آوری شده. ... کدامیک از اعداد زیر با هم متفاوت می باشد؟ 2; 3; 4; 7. کدام یک از موارد زیر نام یک ...

نمونه سوالات مسابقه برنده باش+جواب - اطلاعات عمومی | کتاب ...

https://4barandeh.ir/sample-quiz-questions-barandeh-bash/
... سوالات مطرح میشود. سعی کنید پاسخ ها را به حافظه بلند مدت بسپارید با تمرین و مرور ! سوالات چهار گزینه ای بود که من فقط جواب صحیح را مینویسم.

600 سوال اطلاعات عمومی با طعم شیر کاکائوی داغ ! [ PDF رایگان ]

https://4barandeh.ir/100-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8...
این اطلاعات عمومی همراه با جواب (آپدیت سال 1400) از مهمترین و جذاب ترین سوالات مسابقات اطلاعات عمومی می ... سوالات چهار گزینه ای اطلاعات عمومی.

30 سوال اطلاعات عمومی: با پاسخ به این سوالات نبوغ خود را ... - دینو

https://dinu.ir/30-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B7%D9...
4. بزرگ‌ترین اسکلت «تیرانوسور رکس» (Tyrannosaurus Rex) در کدام کشور یافت شد؟ راهنمایی: این کشور با ایالات متحده مرز مشترک دارد.

تست اطلاعات عمومی: بیست سوالی (5) - تستچی

https://testchi.ir/tests/10051/%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8...
به 20 سوال چندگزینه ای در موضوعات مختلف پاسخ بده و نشون بده که چقدر اطلاعات عمومی داری! این تست یکی از مجموعه تست های اطلاعات عمومی سایت تست چی هست. بعد از انجام ... 20 سوال چند گزینه ای توسط: خانم تستچی انتشار: 2 سال پیش 8,182 مرتبه انجام شده گزارش ذخیره در مورد علاقه ها ... ممنون که در آخر تست جواب صحیح روگذاشتین .

تست اطلاعات عمومی - فارسی ساید

https://farsiside.com/quizzes/item/154-vision-test.html
آزمون و تست اطلاعات عمومی - معمای اطلاعات عمومی - اغلب اطلاعات عمومی خود را با حل کردن معما می ... فقط ده درصد از مردم میتونن به تمام سوالات این تست جواب درست بدن.

مسابقه اطلاعات عمومی با جایزه - سوالات چند گزینه ای • تست ...

https://pamuh.com/quizzes/online-test-168/
مسابقه اطلاعات عمومی با جایزه – سوالات چند گزینه ای. بوسیله مهدی به روز رسانی شده در آوریل 26, 2021 4 · برای شرکت ... جواب نادرست امتیاز منفی ندارد; در صورتی که جواب سوالی را نمی دانید می توانید آن را بدون جواب رها کنید . اینکار ...

سوال چالشی استوری اینستاگرام + 100 سال جالب و چند گزینه ای ...

https://roozaneh.net/fun/intresting-subjects/%D8%B3%D9%88%D...
بیش از 100 سوال جالب و همچنین تعدادی سوال چند گزینه ای با جواب و بدون پاسخ را آماده​. ... بالا بردن رتبه صفحه شما باشند و البته بسیار سرگرم کننده هستند و به شما اطلاعات جالبی می دهند. نمونه های سوال استوری درباره من، خنده دار و بامزه، علمی، عمومی و سوالات چالشی را در ادامه می ... اگه بخوای به شخصیت خودت از 1 تا 4 یه نمره بدی چند میدی؟

دانلود بازی چهار جوابی برای اندروید | مایکت

https://myket.ir/app/com.example.ali.fouranswer80355
یک سوال و چهار جوابچهار جوابی، یه بازی آموزنده و سرگرم کننده در سبک سوال و جواب می باشد. ‏اگر مایلید ... چالش سوال - بازی کلماتی با اطلاعات عمومی.