Blue Flower

 

 

 

دانلود جزوه اطلاعات عمومی استخدامی + نمونه سوالات

 

 

7:50
تست هوش و اطلاعات عمومی
youtube.com
29:02
آیلتس یا تافل؟ کدومش راحت تره؟ ساختار هر کدام چیه؟
youtube.com
سوال تستی اطلاعات عمومی برنده شو سوالات چهار گزینه ای به همراه جواب آنها برای سرگرمی شما و ... به شما همراهان برنده شو برای اینکه با خانواده خود بازی کنید و اطلاعات عمومی خود را نیز بالا ببرید. ... 22- کدام یک از گزینه های زیر، از شهدای هسته ای نمی باشد؟

50 سوال تستی اطلاعات عمومی با جواب | ایران محتوا

https://irancontent.net/common-general-knowledge-test/
اینجا 50 سوال تستی اطلاعات عمومی به صورت گزینه ای و تشریحی به همراه جواب وجود دارد. این سوالات اطلاعات عمومی برای به چالش کشیدن ذهن شما طراحی و جمع آوری شده.

سوالات اطلاعات عمومی همه شاخه ها - 600 سوال با جواب

https://4barandeh.ir/general-information-questions-all-bran...
در خدمت شما هستم با 550 سوال ویژه مسابقات از تمام شاخه های اطلاعات عمومی همراه با جواب کوتاه و تشریحی که در ادامه تقدیمتان میگردد.اگر امسال به فکر اولین برد خود در مسابقات تلویزیونی هستید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این ...
... سوالات مطرح میشود. سعی کنید پاسخ ها را به حافظه بلند مدت بسپارید با تمرین و مرور ! سوالات چهار گزینه ای بود که من فقط جواب صحیح را مینویسم.
این اطلاعات عمومی همراه با جواب (آپدیت سال 1400) از مهمترین و جذاب ترین سوالات مسابقات اطلاعات عمومی می ... سوالات چهار گزینه ای اطلاعات عمومی.
سلام دوستان به 1000 سوال چهارگزینه ای با جواب برای بازی هوش در موضوعات زیر نیاز دارم. اگه دسته های خاصی مد نظرتون هست مشخص کنید و قیمت براشون بگین اطلاعات عمومی 1000 سوالات از ربات یا موارد دیگه ای کپی نشه داخل ورد با فرمت ...
راهنمایی: شکلات‌های معروف Favarger متعلق به این کشور هستند. پاسخ: سوئیس. 4. بزرگ‌ترین اسکلت «تیرانوسور رکس» (Tyrannosaurus Rex) در کدام ...

تست اطلاعات عمومی: بیست سوالی (5) - تستچی

https://testchi.ir/tests/10051/%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8...
این تست یکی از مجموعه تست های اطلاعات عمومی سایت تست چی هست. ... 20 سوال چند گزینه ای توسط: خانم تستچی انتشار: 2 سال پیش 8,182 مرتبه انجام شده گزارش ...

تست اطلاعات عمومی - فارسی ساید

https://farsiside.com/quizzes/item/154-vision-test.html
آزمون و تست اطلاعات عمومی - معمای اطلاعات عمومی - اغلب اطلاعات عمومی خود را با حل کردن معما می ... فقط ده درصد از مردم میتونن به تمام سوالات این تست جواب درست بدن.
تایپ سوال ها و چهار گزینه مرتبط با آن حداکثر تا 24 ساعت تهییه 2 هزار سوال تستی چهار گزینه ای برای بازی هوش. سلام دوستان به 12 هزار سوال چهارگزینه ای با جواب برای بازی هوش در موضوعات زیر نیاز دارم.
مسابقه اطلاعات عمومی با جایزه – سوالات چند گزینه ای. بوسیله مهدی به روز رسانی شده در آوریل 26, 2021 4 ... منفی ندارد; در صورتی که جواب سوالی را نمی دانید می توانید آن را بدون جواب رها کنید . ... جواب های صحیح و غلط رو چرا نشون نمیده.

سوالات اطلاعات عمومی | كنج كونج

https://wikiarticle.xyz/?s=%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D...
اینجا 50 سوال تستی اطلاعات عمومی به صورت گزینه ای و تشریحی به همراه جواب وجود دارد. ... سوالهای اطلاعات عمومی همراه با جواب و همچنین گلچین سوالات ناب اطلاعات عمومی ...

دانلود بازی چهار جوابی برای اندروید | مایکت

https://myket.ir/app/com.example.ali.fouranswer80355
یک سوال و چهار جوابچهار جوابی، یه بازی آموزنده و سرگرم کننده در سبک سوال و ... ‏اگر مایلید که هوش خودتون رو با سوال های مختلف محک بزنید بهتون توصیه میکنم 'چهار جوابی' رو از دست ندید. ... چالش سوال - بازی کلماتی با اطلاعات عمومی.