Blue Flower

 

 

 

دانلود جزوه اطلاعات عمومی استخدامی + نمونه سوالات

 

 

600 سوال اطلاعات عمومی با طعم شیر کاکائوی داغ ! [ PDF رایگان ]

https://4barandeh.ir/100-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8...
این اطلاعات عمومی همراه با جواب (آپدیت سال 1400) از مهمترین و جذاب ترین سوالات مسابقات اطلاعات عمومی می باشد+ آیا میدانیدها و سوالات ... عمیق ترین دریاچه جهان کدام است؟ ... ۸۱ -ماده خارجی دندان که ماده ای سخت و شفاف است چه نامیده میشود؟

سوالات اطلاعات عمومی همه شاخه ها - 600 سوال با جواب

https://4barandeh.ir/general-information-questions-all-bran...
در خدمت شما هستم با 550 سوال ویژه مسابقات از تمام شاخه های اطلاعات عمومی همراه با جواب کوتاه ... قدیمی ترین آثار سفالی جهان در کجا جهان پیدا شده است ؟

سخت‌ترین تست هوش دنیا + تصویر

https://www.beytoote.com/fun/enigma/world1-hardest-iq-test....
Jun 12, 2021 · سختترین تست هوش دنیا + تصویر. مجموعه: معما و تست هوش. این بازیکنان را بشمارید ! حالا ۱۲ نفر هستند یا ۱۳ نفر ؟. مطالب پیشنهادی. مسیرموفقیت در دکتری 1401با رتبه 2 مدیریت مالی. مسیرموفقیت در دکتری ...

30 سوال اطلاعات عمومی: با پاسخ به این سوالات نبوغ خود را ... - دینو

https://dinu.ir/30-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B7%D9...
بعضی از افراد در جهان، در دانستن چیزهای به ظاهر بی‌اهمیت نابغه هستند. مهم نیست که این دانسته‌ها درباره چه موضوعی باشند، در نهایت آن‌ها با چند ثانیه ...

50 سوال تستی اطلاعات عمومی با جواب | ایران محتوا

https://irancontent.net/common-general-knowledge-test/
اینجا 50 سوال تستی اطلاعات عمومی به صورت گزینه ای و تشریحی به همراه جواب وجود دارد. ... الماس سخت تر است یا گرانیت؟ الماس ... پر جمعیت ترین کشور جهان کدام است؟

۱۰۰ سوال اطلاعات عمومی جغرافیا بخش ۱ - اطلاعات عمومی | کتاب ...

https://4barandeh.ir/100-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8...
با سلام.در این قسمت بخش اول اطلاعات عمومی جدید و دانستنی های جغرافیا و ایرانشناسی و جهان شناسی را برای شما آماده کرده ایم که امیدوارم مورد استفاده علاقمندان به دانستن اطلاعات و بروز بودن سطح معلومات و مخصوصا کسانی که ...

سوال تستی اطلاعات عمومی -سوالات چهار گزینه ای,سوال و جواب ...

https://barandehshoo.ir/landingpage/general-information-tes...
سوال تستی اطلاعات عمومی برنده شو سوالات چهار گزینه ای به همراه جواب آنها برای سرگرمی شما و خانواده و بالا بردن اطلاعات عمومی ... 25- عمیق ترین دریاچه جهان کدام است​؟

اطلاعات عمومی و دانستنی سوالات مسابقه برنده شو (19) - ناز وب

http://www.nazweb.ir/272772-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%...
دانستنی و داشتن اطلاعات عمومی یکی از لذت بخش ترین سرگرمی های مفید و گاها پولساز است کتاب خواندن و ... ۱۶ -اولین دانشمند فیزیک نور در جهان چه کسی است؟

(بخش اطلاعات عمومی)(سوال و جوابش) (نورورتا فرخنده)

http://www.atibanhazaraorg.blogfa.com/post/6/(%D8%A8%D8%AE%...
(بخش اطلاعات عمومی)(سوال و جوابش) (نورورتا فرخنده) ... س21: کدام کشور غریب ترین کشور در جهان است؟ ... س24: نام زن که اولین رئس جمهور در جهان بود چیست؟ ج: ایسابل ...

جدیدترین و سخت ترین سوالات هوش امسال

http://c3andc2.blogfa.com/post/27
جدیدترین و سخت ترین سوالات هوش امسال !! لطفا ابتدا سوالات را پاسخ دهید و سپس جواب ها رو ببینین .... اطلاعات عمومی

تست اطلاعات عمومی - فارسی ساید

https://farsiside.com/quizzes/item/154-vision-test.html
آزمون و تست اطلاعات عمومی - معمای اطلاعات عمومی - اغلب اطلاعات عمومی خود را با حل کردن معما ... فقط ده درصد از مردم میتونن به تمام سوالات این تست جواب درست بدن. چقدر به اطلاعات عمومی خودت اعتماد داری؟ محبوب ترین اسم آقایان در دنیا چیست؟ ... ۱۳ خرافات حیرت‌انگیز از سراسر نقاط جهان! ... ۹ معمای سخت که قدرت تفکر شما را به چالش می‌کشد​!

اطلاعات عمومی جهان

http://mahdi091.blogfa.com/
اطلاعات عمومی جهان شامل اطلاعات روز دنیا ، دانستنیها و غیره. ... سیر تا پیاز مسابقه هفت خان❤️+【PDF سوالات آزمون】 ... آیا میدانستید که در طـول یـک ساعت قلب شما آنقدر سخت کار می کند کـه مــی تـــوانــد انرژی حمل یک جسم یک تنی به اندازه یک کیلومتر از ... آیا میدانستید که سریع ترین عضله بدن انسان زبان اوست ؟